فروشگاه اینترنتی برازخودرو

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از فروشگاه اینترنتی برازخودرو را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

عضویت در فروشگاه اینترنتی برازخودرو رایگان بوده و افراد حقیقی و حقوقی می توانند عضو سایت شوند. افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت برازخودرو درآیند .

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه فراموشی رمز عبور،  رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

به دلیل آنکه هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و برازخودرو هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

شرايط فروش و خدمات پس از فروش کالاهای ارائه شده در بخش “جزئیات”  هر محصول مشخص گردیده است .

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی برازخودرو

ثبت نام در سایت

جستجو، بررسی و انتخاب کالای موردنظر (مشخصات کامل کالاها در بخش جزئیات محصول)

ثبت سفارش خرید

انتخاب نشانی یا وارد نمودن نشانی جدید ارسال کالا

انتخاب روش ارسال و پرداخت مبلغ خرید صورتحساب

بررسی کامل ثبت خرید و تکمیل نهایی خرید

اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت وجه خرید

در جهت افزایش سرعت و دقت در پردازش خرید از فروشگاه اینترنتی برازخودرو و همچنین توسعه تجارت الکترونیکی تخفیف هایی جهت کاربرانی که پرداخت اینترنتی انجام می دهند در نظر گرفته شده است.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

 تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی برازخودرو، حسب مورد دارای مجوزهای لازم می باشد و برازخودرو بر اصول و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایبند است. لذا کاربران گرامی باید اصول اخلاقی را در گفتگوها، تبادل نظرات، ارائه پیشنهادات و همچنین پیامهای ارسالی رعایت نمایند.

برازخودرو از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .